Hakkımızda

Elmasarabam.com, Türkiye Lojistik sektörünün en köklü firmalarından Murat Lojistik tarafından taşımacılık ve lojistik sektörü için tasarlanmış bir e-ticaret sitesidir. Projenin temel hedefi sektörümüze katkı sunmak, meslektaşlarımıza sürdürülebilir iş koşulları sağlamak ve tüm ülkemiz için istihdam yaratmaktır.

Temelleri 1959 yılında atılan ve tam 59 yıldır Türkiye’nin yükünü taşıyan Murat Lojistik tarafından kurulan ve firmanın güvencesi ile yola çıkan Elmasarabam.com, taşımacılık sektöründe çalışmak isteyen sürücü ve yatırımcılar için, piyasadaki sorunsuz ve kaliteli ikinci el kamyon, kamyonet, römork, çekici ve treylerleri alıyor; ardından  10 palet, 16 palet, 18 paletlik frigorifik kasalı, 2000 kg’lık asansörlü, soğutuculu kamyonlara dönüştürüyor. Hemen çalışmaya hazır, tam donanımlı araçlar, iş garantisiyle birlikte yeni sahipleriyle buluşuyor.

Ali Kemal Yüksel tarafından kurulan ve üç kuşaktır taşımacılık yapan Murat Lojistik, güçlü kurumsal yapısı ile Türkiye’nin 81 iline dört bir yanına tazelik ve eksiksiz hizmet taşıyor. Kalıcı değerler üretmek için çalışan, Türkiye’nin en ücra noktalarına kadar giderek ülkemize ve milletimize faydalı olacak işlerin altına adını yazdıran Murat Lojistik, sektöre girdiği ilk günden bu yana, iş ortaklarına ve paydaşlarına verdiği güven, üzerine aldığı mesleki sorumluluk ve hizmet sunduğu insanlara duyduğu saygıyla ilerliyor.

Murat Lojistik, yeni projesi Elmasarabam.com ile sektöre yeni bir soluk getirmenin heyecanı ve mutluluğunu yaşıyor.

Elmasarabam.com Türkiye Lojistik sektörünün en köklü firmalarından Murat Lojistik tarafından taşımacılık ve lojistik sektörü için tasarlanmış bir e-ticaret sitesidir.