Güvenlik İpuçları

Elmasarabam.com sitesinde yer alan şüphe duyduğunuz ilanları lütfen müşteri temsilcilerimize bildirin.

Kişisel bilgilerinizi, üyelik bilgilerinizi, TC kimlik numaranızı kimse ile paylaşmayınız.

Elmasarabam.com sitesinde yer alan araçları satın almayı düşündüğünüzde lütfen satıcı ile yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyiniz. Satın alacağınız aracı görmeden, kapora için para göndermenizi talep eden satıcıların bu taleplerini asla kabul etmeyin.

Tanımadığınız, aracınız ile ilgilendiğini söyleyen kişilere tc kimlik numarası, cep telefonu numaraları kullanılmakta olduğu şekillerde para transferleri yapmayınız.

Satın aldığınız araçların para ödemelerini araç devir işlemi ile aynı anda yapınız. Ve Satın almayı düşündüğünüz araçlar ile ilgili mutlaka satıcıdan, araç plaka numarası, araç üzerinde bir haciz, rehin var mı gibi bilgileri alınız.

Elmasarabam.com sitesinde görerek satın alma işlemini gerçekleştireceğiniz araçlarda mutlaka motor ve şasi numaralarını denkleştirin. İkisinin de aynı olmasına dikkat edin, ayrıca önerimiz araçların servis kayıtlarını da kontrol ettirmenizdir.

Elmasarabam.com ön ödeme gönderimi, kapora ödemesi vb.. gibi ödemeler yapmanız halinde, yaşanacak proglemlerde hiçbir hukuki sorumluluk kabul edilmemektedir.

Elmasarabam.com Türkiye Lojistik sektörünün en köklü firmalarından Murat Lojistik tarafından taşımacılık ve lojistik sektörü için tasarlanmış bir e-ticaret sitesidir.